27.4.2016

Apartmán Lipka

Pro objednávky apartmánu prosím použijte stránku kontaktů. Aktuální ceny najdete v ceníku.

Apartmán se nachází stejně jako sauna a provozovna „OdEli“ v krásném podhůří Beskyd. Jedná se o samostatnou oddělenou bytovou jednotku v rámci rodinného domu. Apartmánek je vhodný zejména pro mladé rodiny s dětmi, které se rozhodly trávit čas aktivně. Možnost parkování přímo před apartmánem zdarma.

Apartmán je dvoupodlažní. V přízemí se nachází malý obýváček a kuchyňka, vstupní chodba, koupelna se sprchovým koutem a WC. Ložnice, ve které se pohodlně vyspí 4 dospělí lidé, se nachází v podkroví a vstup do ní je přes skládácí schodiště z prostoru obývacího pokojíku.  Existuje i možnost použít rozkládací pohovku v přízemí (to nám ale prosím dejte předem vědět). V kuchyňce, která sousedí s obývacím pokojem, si můžete uvařit kafe nebo nějaké jednoduché studené pokrmy.

V prostorách apartmánu máte zaručeno plné soukromí. Pokud se ale chcete bavit společensky, můžete přejít „suchou nohou“ přímo do navazující budovy naší pohodárny, která v létě slouží zejména jako společenská místnost. V zimě pak jako sauna a malá restaurace.

Z terasy pohodárny se můžete přímo kochat výhledem na hory nebo se projít po okolí a hltat krásy Beskyd a jejich podhůří v naší galerii. Pokud chcete nasávat více a více, doporučujeme přejet autem do Komorní Lhotky a udělat si některou z vycházek:  chata Prášivá, chata na Kotaři, chata Ropička a další.

V okolí je možno využít mnoho způsobů trávení volného času

Protože všichni velmi souzníme s přírodou, můžete si na místě zakoupit i některé z našich přírodních výrobků.

Kouření je zakázáno ve všech prostorách apartmánu a pohodárny kromě terasy.