11.11.2017

Chata u Jasanu

Informace

Chata se nachází v Komorní Lhotce v krásném podhůří Beskyd. Chata je vhodná zejména pro větší skupiny lidí (do 10), které se rozhodly trávit čas společně přímo v Beskydech. Jedná se o horskou chatu a tomu odpovídá i vnitřní vybavení. Vše důležité je k dispozici. Vytápění celého objektu si zajišťují hosté sami pomocí krbových kamen v prvním patře. Dřevo je k dispozici v ceně. Možnost parkování přímo před chatou zdarma (2 parkovací místa), po domluvě možno i třetí místo.

Chata je třípodlažní. V přízemí se nachází vstupní chodba a WC. V prvním patře je koupelna se sprchovým koutem, prostorná kuchyně s veškerým vybavením, obývací pokoj s možností prostupu na terasu. V podkroví se nachází ložnice, ve které se na velkých postelích vyspí až 8 lidí. Vstup do ní je přes skládací schodiště z prostoru obývacího pokoje. Existuje i možnost použít rozkládací pohovky v obývacím pokoji (to nám ale prosím dejte předem vědět).

Z terasy se můžete přímo kochat výhledem na hory nebo se projít po okolí a hltat krásy Beskyd v naší galerii. Doporučujeme udělat si některou z vycházek, ke které se můžete vydat přímo z chaty pěšky:  Chata Prášivá, chata na Kotaři, chata Ropička a další.

Mapa

V okolí je možno využít mnoho způsobů trávení volného času

Kouření je zakázáno ve všech prostorách chaty kromě terasy.