11.11.2017

Chata u Jasanu

Informace

Chata je situována v malebném prostředí Beskyd v obci Komorní Lhotka. Přímo z chaty můžete podnikat výlety do okolí. Ať již pěšky, na kole či autem. Kousek autem od chaty je i vodní nádrž Žermanice, kde se můžete vykoupat.


Jedná se o horskou chatu. Pokud očekáváte větší komfort a jste nároční zákazníci, chata zřejmě nebude tím pravým místem pro Vás. Samotná chata má malý okolní pozemek, ale většinou to nebývá problém, protože děti si mohou hrát i mimo pozemek a většina lidí tráví čas zkoumáním okolí. Vstup do chaty je po příkrém svahu, stejně tak do ložnice je přístup po skládacívh schodech, takže chata není vhodná pro osoby s omezením pohybu.  Parkoviště jsou k dispozici 2-3. Dvě auta za sebou před garáží a třetí na svahu pod chatou. Chata je rozdělena na dvě poloviny, k dispozici máte celou polovinu se samostatným vchodem.

Váš vchod se nachází na zadní straně chaty (na druhé straně než vrata od garáže).

V přízemí se nachází vstupní chodba a záchod. Tato část chaty je nevytápěná. Můžete si zde uschovat kola nebo lyže.

V prvním patře se nachází prostor, který je rozdělen na obývací pokoj, kuchyň a koupelnu se sprchovým koutem. V teplých měsících roku není potřeba topit, nicméně pokud by Vám byla zima, k dispozici jsou krbová kamna a dřevo.  Kuchyň je plně vybavená (nádobí, lednice, vařič, trouba, rychlovarná konvice) a je možné si během pobytu něco uvařit či upéct. V obývacím pokoji je dostatek prostoru, aby tam usedlo 8 lidí ke stolu na společné trávení času. Gauč, který je rozkládací, slouží zároveň i na spaní pro 2 lidi. Přímo z obývacího pokoje je vstup na velkou terasu, kde si taktéž můžete sednout a vychutnávat přírodu. Na terase se nachází i malý gril. Prosíme ale o opatrnost při pohybu na terase, protože má gumový povrch.

Z prvního patra vedou skládací schody do podkrovní ložnice. Tento prostor je velmi často využíván i přes den dětmi, pro které je to nevšední zážitek. Jsou tam dvě velké matrace na každé straně, přičemž na jedné straně se vyspí pohodlně 2 dospělí a na  druhé straně pohodlně 3 děti.

Z terasy se můžete přímo kochat výhledem na hory nebo se projít po okolí a hltat krásy Beskyd v naší galerii. Doporučujeme udělat si některou z vycházek, ke které se můžete vydat přímo z chaty pěšky:  Chata Prášivá, chata na Kotaři, chata Ropička a další.

Cena

Cena je různá dle délky pobytu a sezóny. Bližší info naleznete na Megaubytko.

Rezervace

Rezervaci je možno provést buďto přímo na telefonu +420 777271697, emailem na ubytko@lipkavelopoli.eu nebo můžete použít i Booking nebo Megaubytko. Po dohodnutí termínu pošlete zálohu na č.ú. 2201474762 / 2010(FIO) s textem Vašeho příjmení.

Mapa

Klikněte zde mapu pro přechod na mapy.cz. Do navigace by mělo stačit:

„ev.č. 157, Komorní Lhotka“.

Nezapomeňte na ev.č., protože pod číslem 157 naleznete jiný objekt!

Okolí

V okolí je možno využít mnoho způsobů trávení volného času

Kouření je zakázáno ve všech prostorách chaty kromě terasy.

Galerie