MÉ SLUŽBY

OSOBNÍ ROZVOJ
„Je to ve tvých dlaních, v srdci tvém, tak otevři náruč a dechem znovuzrození požehnej“

Řízená Meditace
Meditace je vlastně hluboká relaxace, stav, kdy si dovolíme zcela uvolnit tělo a především naší mysl, která je častokrát zaplavena obavami, úkoly, které nám nedávají spočinout. Meditace nám pomáhá zastavit se, spojit se sami se sebou, vyprázdnit přeplněnou mysl, a tím mnohdy nastartovat naše vlastní samoléčebné schopnosti. Vnímáme, jak z nás padají „tuny“ tíhy, je možné cítit, až na fyzické úrovni toto uvolnění a následně dočerpání energie. Zaplaví nás pocit blaha, radosti, nasměrování, přičemž toto nastavení může přetrvávat i po několik dní. Mnohdy se objeví „nápady“, které se dostaví jakoby náhodou, a které nás vedou tím správným směrem, pokud my sami dovolíme.
Prostě meditace dokáže divy.  Samozřejmě záleží  jak dalece  jsme ochotni se otevřít, a nechat se vést.
Nezasahujeme, nemanipulujeme, pouze si dovolíme spojení sami se sebou, chcete-li s naší Duší, Vyšším Já. Jde o nádherný pocit bezpečí a přijímání, kdy někteří poprvé zažijí „to něco“, s čímž se setkali snad jako děti 😉

Při meditaci se učíme pracovat s dechem, používat relaxační techniky, afirmace a vizualizace, které mají velký přínos pro náš celkový stav Duše, mysli, i těla.


Automatické Psaní / Channelling
jde o metodu „v naladění, napojení “ přičemž jsou předávány vzkazy na vaše otázky ve chvílích obav, těžkých situacích, a především v osobním rozvoji. Pomáhá nám znovu se postavit na nohy, dostat ten správný směr na naší cestě životem. Pomáhá nám odkrýt pomyslnou clonu, za kterou jsme schopni objevit skryté bloky, programy, opakující návyky, ale také vlohy, dary..


Cesta k srdci
jde o několik technik, při kterých se jednoduše vracíme sami k sobě. Jedna z technik je řízené vzpomínání si a vybavováním událostí, při čemž si klient vybavuje potlačené, traumatické události, které častokrát skrytě zasahují do života dotyčného, působíc potíže. Uvědoměním si a následně zpracováním vzpomínek (abreakcí) povětšinou z dávné minulosti je možné se vyrovnat s jejich negativními vlivy na přítomnost. Odhalováním vlastních omezení, strachů a návyku dotyčný sílí, získává zdravé sebevědomí, radost ze života a umí se mnohem lépe vyrovnávat s vlastními výzvami ve svém životě.

 

Intuitivní Masáže
jde o kombinaci několika technik, včetně reflexních, které jsou použity podle stavu klienta. Tato masáž má výrazně uvolňující a ozdravující efekt. Vyrovnává a harmonizuje dráhy meridián v těle, které podporují správnou funkci celého organismu, a uvolňuje mysl. Součást intuitivní masáže je také technika, která pracuje konkrétně s kostmi, tkáněmi, tělními tekutinami a bioenergií. Působením se zaměřuje na tělesný systém člověka. Výsledně má i tato metoda pozitivní vliv na duševní a psychickou pohodu, neboť při zpracovávání tělesných tělesných blokací se zároveň vylaďuje duševní oblast. Terapie je velmi vhodná i pro malé děti.

Působíme tedy na všechny složky, které jsou neoddělitelné. Jde o propojení a soulad těla, mysli, Duše a Ducha. Vše souvisí se vším.


Akce osobního rozvoje

V naší sauničce, rozuměj „v pohodárně“, se každé úterý v odpoledních hodinách budu těšit na společnou jógu, a poté řízenou meditací. V případě zájmu doporučuji nahlásit se předem, jelikož kapacita u nás v pohodárně je omezena. Protáhneme si tělo, provedu vás řízenou meditací, která navodí vnitřní klid, mír, a pomůže „dobít baterky“ a nastartovat do dalšího dne 🙂
Zájemci o meditaci i jógu hlaste účast předem na tel.č. 604 997 371

V každé sudé čtvrtky v podvečer zde probíhá řízená meditace. Ti, kteří znají se již těší. Ty, kteří nás navštíví poprvé srdečně vítám v kruhu milých lidiček. Nutná rezervace předem.  Po domluvě je možno vytvořit vlastní, uzavřenou skupinku.

Cena viz ceník, kalendář akcí.

Zájemci o provozování akcí pro osobní rozvoj ( kreslení, keramika, jóga…) jsou vítáni. Cena pronájmu po dohodě.