29.4.2016

Apartmán Iceland Vault

Pár desítek metrů od Sauny Lipka se nachází apartmán Iceland Vault s pěti stálými lůžkami, jejichž počet se dá v případě zájmu a potřeby zdvojnásobit. V rámci prestižní certifikace ECEAT – Evropské centrum eko agro turistiky byl ohodnocen třemi hvězdičkami (***ECEAT). Stavba apartmánu byla realizována v rámci projektu Iceland Vault iceland2podporovaného Evropskou Unií v rámci programu Leader+. Architektonický záměr vycházel ze dvou inspirativních zdrojů – jihomoravských vinných sklípků a z typických islandských staveb s drnovými střechami, foto_Island kopiekterý při realizaci vyústil v malebnou  a s krajinou téměř splývající stavbu připomínající pohádkové hobití domečky.

Objekt má samostatnou příjezdovou cestu a v terénu zaříznutou terasu pro venkovní posezení. V přízemí je hostům k dispozici společenská místnost s kachlovými kamny, šatna, koupelna s vanou, samostatné WC a kuchyňka se samoobslužným skladem. Součástí přízemních prostor je rovněž archiv vín, který můžete navštívit a využít v doprovodu provozovatele.

V útulném podkroví, které je rovněž pod úrovní upraveného terénu volně dostupného z balkónu, je ložnice a koupelna se sprchou a WC. Objednáte-li si apartmán Iceland Vault zejména jako ubytovací zařízení, nebo pro jednorázový relaxační a společenský pobyt spojený s degustací lahodných vín, zajímají-li vás více stavebně-technická dispozice nízkoenergetického domu a nebo se těšíte na romantiku očekávatelnou uvnitř i v malebném okolí, jsme velice potěšeni vaším zájmem. Doufáme, že vám Iceland Vault nabídne dostatek pohodlí, klidu a relaxace s širokou nabídkou aktivit v okolí:

V okolí je možno využít mnoho způsobů trávení volného času

Kouření je zakázáno ve všech prostorách apartmánu.

Objednávejte online na booking.com!

iceland