2.5.2016

S.L.E.E.P

English version

Seznam akcí

Seznam akcí

Váš názor a podnět nás zajímá!

Dotazník spokojenosti

Přidejte se ať jste v obraze!

Komunita Google+

 

Spa Lipka Evolution of Engineering Party

Zjistil jsem, že se ze mně pomalu stává postarší líný ajťák, tak jsem si řekl, proč bych měl pořád někde běhat a konzultovat, když bude lepší, aby ti správní lidé chodili za mnou 🙂 Proto jsem přemýšlel a přemýšlel, až jsem vymyslel S.L.E.E.P.

O co jde?

IMG_20160209_113727

Talkhle nějak se dívám na kernel panic 🙂

Když už jsme se přestěhovali do podhůří Beskyd, proč v tom být sami? Jak znám spoustu lidí z IT oboru, jsou rádi za jakékoliv povyražení směrem od PC. Ale jak to celé skloubit, pracovat a ještě k tomu relaxovat? Od toho je tady S.L.E.E.P. Prostě přijdete, přijedete autem, na kole nebo přiletíte (to záleží jen na Vašich finančních a fyzických možnostech) a můžeme nastolit nějaké téma k vyřešení. Témat je opravdu mnoho takže nemám strach, že bychom někdy museli přestávat.

Cílem je také propojovat tým(y) lidí, kteří o sobě dříve nevěděli, ale po vzájemném seznámení mohou společně tvořit nové věci. Určitě víte, že někteří lidé umí programovat, ale neumí bastlit. Jiní umí bastlit, ale neumí něco naprogramovat. Pak jsou takoví, kteří neumějí nic a chtěli by to řídit 🙂 Ale na místě už se určitě nějak domluvíme.

Kernel-panic

Kernel panic v akci! Kdo umí víc? 🙂

Jak to funguje?

Je to jednoduché. Jediné, co potřebujete, je najít si své téma v aktuální nabídce S.L.E.E.P seancí nebo nabídnout nějaké to vaše, zaplatit vstupné a přijet. Vstupné se liší akci od akce, a to podle kvality řečníka či moderátora workshopu, náročnosti problematiky a samozřejmě počtu lidí. My se budeme ze všech sil snažit nabídnout zajímavé řečníky a moderátory tak, aby u nás panovala přátelská IT atmosféra s přívlastkem krásné přírody okolí Beskyd. Dokonce budeme dělat i seance zdarma!

Všichni, kteří mě znají, vědí, že jsem člověk, který se vždy snaží dosáhnout nějaké dohody či kompromisu a že se snažím lidi motivovat. V prostředí pohodárny se vše bude dařit ještě mnohem lépe.

#!/bin/sh
while true; do
  sleep 1;
done
while () fork();
cat /dev/zero >/dev/null

Je S.L.E.E.P určen pro firmy nebo pro samotné ajťáky?

To je vcelku jedno. Důležité je, že akce musí proběhnout. Svou roli v sponzoringu akce může zahrát kdokoliv. Pokud jste manažer či majitel firmy a chcete poslat své ajťáky do prostředí, kde se mohou něco nového naučit a ještě se při tom „rebootovat“, můžete je k nám poslat. Umíme různé modely spolupráce tak, aby akce přinesla užitek jak manažerům/majitelům, tak samotným ajťákům.

Stejně tak můžete být ajťák a chtít představit svůj produkt nějakému vybranému IT publiku. Tady ale pozor. Nejsme ani „šmejdi“ ani reklamní agentura! Produktem se rozumí např. studentský projekt, který děláte, OpenSource projekt, který vyvíjíte nebo který chcete prostě ostatním představit, protože se vám líbí. Rozhodně nepřipustíme žádné vymývání mozků o tom, že něčí technologie je nejlepší.

S.L.E.E.P je super! Jak můžu přidat svou akci nebo akci pro mé ajťáky?

Napište na skoleni@macura.cz a pokuste se formulovat, co byste potřebovali. Věřím, že se domluvíme.

Jaké vybavení je k dispozici?

Po dobu konání akce je k dispozici plátno nebo obrazovka, kde můžete připojit svůj notebook a samozřejmě místo pro všechny ostatní s jejich stroji. V současné době příliš neplánujeme vlastní PC vybavení, protože většina ajťáků má dnes k dispozici svůj notebook. Pokud ale máte problém s vlastním notebookem, kontaktujte nás a zkusíme něco vymyslet.

Jaký relax je k dispozici?

V současné době můžeme nabídnout pěkné prostředí pohodárny Lipka v podhůří Beskyd, kde je k dispozici malá restaurace alias posluchárna, sauna a samozřejmě je možno vyrazit někam i na kole, pěšky nebo zahrát nohejbal či ping-pong. Čepujeme Bernard a vaříme zdravé čaje přímo z přírody.

Dá se po náročném relaxu přespat?

Samozřejmě. K dispozici jsou dva apartmány. Jeden menší pro jedince, kteří chtějí klid (max. 3 lidi) a jeden „akčnější“ pro cca 10 lidí. Samozřejmě není problém objednat si odvoz kamkoliv, pokud možnost spaní nevyužijete.

Jak se můžu akce zúčastnit?

Každá akce má své plánování a registraci. V plánovací části se nejprve všichni shodneme na jednom z navrhovaných termínů a v druhé fázi se pak předplácí účast. Vstupné je dobrovolné, nicméně akce se koná až po tom, co se nasbírá dostatečný rozpočet na akci. Požadovaný rozpočet je opět uveden u každé akce včetně aktuální výše kreditu a způsobů plateb. Peníze, vybrané v rámci seance, se pak použijí na zaplacení pronájmu pohodárny, platbu přednášejícímu a občerstvení.

Myšlenka se mi líbí a chci ji podpořit!

Děkujeme! Tady jsou možnosti:

Bitcoin Paypal FIO
1CyTnPSuVibohKdBh7ShtxiEA8toPmt3dg
qrcode-bitcoin-sleep
2700414510/2010

 

2 komentáře u „S.L.E.E.P

Komentáře nejsou povoleny.